תמונות קנבס לעיצוב הבית

השימוש בבד קנבס לצרכים אמנותיים מלווה אותנו מאז המאה ה-14, אך בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בשימוש זה. בעבר שימש הקנבס, המתוח על גבי מסגרת עץ, ציירים שציירו בצבעי שמן, ואילו היום הוא משמש גם להדפסת תמונות באופן מסחרי. איכות ועמידות תמונות הקנבס שיתקבלו מהדפסה כזו תלויות הן באיכותו של הקנבס הן באיכות ההדפסה, ועל כן, לפני שאתם בוחרים תמונת קנבס לביתכם, כדאי שתתייחסו לגורמים אלו:

איכות הקנבס

בד הקנבס האיכותי ביותר, שיפיק את התוצאה הטובה ביותר, עשוי מחומרים טבעיים ואינו מכיל פלסטיק לסוגיו. ישנם בתי דפוס המספקים ללקוחותיהם בדי קנבס מאיכות ירודה, וכך איכות ההדפסה אינה מושלמת והעמידות לאורך זמן אינה גבוהה. אנחנו לא מתפשרים על איכות הקנבס, ומשתמשים רק בבד העשוי מ-100% כותנה. בד הקנבס שלנו הוא טבעי, סופג את צבעי ההדפסה ברמה גבוהה ועמיד לאורך שנים רבות.

מלבד זאת, בדי הקנבס שלנו נמתחים על מסגרת עץ איכותית, עבה וחזקה המבטיחה עמידות ומראה מושלם גם לאחר שנים. מאפיין חשוב נוסף הוא העובדה שהמסגרת נקייה ממזיקים שונים, שניתן למצוא לעתים במוצרים שאיכותם נמוכה יותר.

 

סוג ההדפסה

אנו מקפידים כי הדפסת תמונות קנבס תיעשה בשיטת ההדפסה המובילה בעולם, הנקראת אפסון. שיטה זו היא תו תקן בין-לאומי, והיא דורשת שימוש במכונות דפוס, בצבעים ובחומרי הדפסה מקוריים ואיכותיים ביותר. המוצר המתקבל כתוצאה מכך הוא בעל צבעים חדים ועשירים, התמונה מלאת עומק והיא שומרת על איכותה לאורך זמן.

 

גימור תמונת הקנבס

את תמונות הקנבס ניתן להזמין בדוגמת עיטוף גלריה או בדוגמת עיטוף לבן. העיטוף הלבן יותיר את שולי התמונה המתוחים על גבי מסגרת העץ בצבעם הלבן המקורי, ואילו בעיטוף גלריה תוכפל התמונה על גבי השוליים, כך שתיראה כאילו היא ממשיכה לאחור. הבחירה היא על פי טעמכם האישי בלבד. בנוסף, תוכלו לבקש למסגר את התמונה במסגרת חיצונית איכותית בצבע לבחירתכם ובסגנון ההולם את עיצוב הבית.

 

תמונות קנבס הן פתרון מצוין לעיצוב בתים ומשרדים. באתר פוטו ארט תמצאו מבחר גדול ועשיר של צילומים מקוריים ואיכותיים שאותם תוכלו להדפיס על קנבס בממדים שונים ובגימורים שונים, בהתאמה מושלמת לעיצוב החלל ובאיכות הגבוהה ביותר, המבטיחה לכם הנאה מהתמונה לאורך שנים רבות. אז איזו תמונה הכי מתאימה לביתכם? תמונת טבע? תמונה אורבנית? תמונה של שקיעה? או אולי פריחה משגעת? את כל אלו ורבות נוספות תמצאו אצלנו.