אודות Photo Art

תמונות בלעדיות ל Photo Art

אתר פוטו ארט מהווה גלריה ייחודית לצלמים ישראליים ומציג תמונות מקוריות ואיכותיות שצולמו על ידי  מיטב הצלמים בארץ. בכל אחת מהתמונות השקיעו הצלמים מחשבה, זמן ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר וכל אלו באים לידי ביטוי באיכותן הגבוהה, במקוריותן וביופיין של התמונות המוצגות באתר. כל אחת מהתמונות באתר נבחרה בקפידה על ידי הצלמים עצמם ונמכרת באתר באופן בלעדי בארץ.

סטנדרט גבוה

האתר מחויב לאמות מידה גבוהות, החל ברמת הצילומים המוצגים בו, עבור בשירות המסור והמקצועי וכלה באיכות ההדפסה. לנו בפוטו ארט חשוב כי בסיומו של תהליך רכישת התמונה תקבלו את הפריט העיצובי המתאים ביותר לביתכם, ועל כן אנו מציעים לכם שירות הדמיית תמונות ייחודי בחינם המאפשר לכם לראות כיצד תיראה התוצאה הסופית על קיר הסלון, חדר השינה או המשרד.

התמונות היפות ביותר

האתר אינו גובה תשלום כלשהו מהצלמים המעוניינים למכור את תמונותיהם או מעבודות ההדפסה אלא ממכירת התמונות בפועל, ומכאן שבעבורנו הצגת התמונות היפות והטובות ביותר היא עיקרון חשוב ביותר. גם לכם וגם לצלמים שלנו חשוב מאוד שהמוצר הסופי יהיה באיכות הגבוהה ביותר כך שיכבד אותם ואתכם, ועל כן אנו מקפידים על רמת ההדפסה הגבוהה ביותר.

איכות הדפסה ללא פשרות

על מנת להגיע לאיכות ההדפסה הגבוהה ביותר, חברנו לסטודיו ברומייד, המתמחה זה יותר מ-30 שנה בהדפסות איכותיות ובפתרונות חזותיים תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. הסטודיו מציע ללקוחות פוטו ארט מבחר רחב של אפשרויות הדפסה על מגוון חומרים כגון קנבס, כרומלוקס וזכוכית אקרילית ובמגוון גדלים, פריסות וגימורים.

ייעוץ מקצועי חינם

אלו מכם המתלבטים בין אפשרויות ההדפסה השונות מוזמנים לפנות לסטודיו בטלפון 054-5749946 ולתאם פגישה שבה תוכלו להתרשם מאפשרויות ההדפסה האינסופיות שמציע הסטודיו. מנהלת הסטודיו סטלה וצוות העובדים המקצועי ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה, לייעץ ולכוון לבחירה הנכונה ביותר עבורכם ולהציג בפניכם דוגמאות.

אנחנו כאן בשבילכם

לכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות ישירות למנהל האתר ג'קי סויקיס בטלפון 054-4556217.

 

אנו מאחלים לכם הנאה מהגלישה באתר ובטוחים שכאן תמצאו את מבוקשכם!