אודות Photo Art

הפנים מאחורי האתר

האתר הוקם בשנת 2014 על ידי חברת סאו סימפל בע"מ ומאז ועד היום מנוהל על ידי ג'קי סויקיס המועסק על ידי החברה ואשר תמונותיו, יחד עם תמונות של צלמים אחרים, מוצעות באופן בלעדי למכירה באתר.

עבודותיו של ג'קי הוצגו במספר תערוכות בינהן תערוכת יחיד "כחומר ביד היוצר" בבנייני האומה בירושלים.

לכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות ישירות לג'קי  בטלפון 054-4556217.

תמונות בלעדיות

אתר פוטו ארט מהווה גלריה ייחודית לצלמים ישראליים ומציג תמונות מקוריות ואיכותיות שצולמו על ידי  מיטב הצלמים בארץ. בכל אחת מהתמונות השקיעו הצלמים מחשבה, זמן ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר וכל אלו באים לידי ביטוי באיכותן הגבוהה, במקוריותן וביופיין של התמונות המוצגות באתר. כל אחת מהתמונות באתר נבחרה בקפידה על ידי הצלמים עצמם ונמכרת באתר באופן בלעדי בארץ.

סטנדרט גבוה

האתר מחויב לאמות מידה גבוהות, החל ברמת הצילומים המוצגים בו, עבור בשירות המסור והמקצועי וכלה באיכות ההדפסה. לנו בפוטו ארט חשוב כי בסיומו של תהליך רכישת התמונה תקבלו את הפריט העיצובי המתאים ביותר לביתכם, ועל כן אנו מציעים לכם שירות הדמיית תמונות ייחודי בחינם המאפשר לכם לראות כיצד תיראה התוצאה הסופית על קיר הסלון, חדר השינה או המשרד.

התמונות היפות ביותר

האתר אינו גובה תשלום כלשהו מהצלמים המעוניינים למכור את תמונותיהם או מעבודות ההדפסה אלא ממכירת התמונות בפועל, ומכאן שבעבורנו הצגת התמונות היפות והטובות ביותר היא עיקרון חשוב ביותר. גם לכם וגם לצלמים שלנו חשוב מאוד שהמוצר הסופי יהיה באיכות הגבוהה ביותר כך שיכבד אותם ואתכם, ועל כן אנו מקפידים על רמת ההדפסה הגבוהה ביותר.

איכות הדפסה ללא פשרות

על מנת להגיע לאיכות ההדפסה הגבוהה ביותר, אנו מדפיסים את התמונות בבתי הדפוס האיכותיים ביותר בארץ. אנו מציעים ללקוחותינו מבחר רחב של אפשרויות הדפסה על מגוון חומרים כגון קנבס, זכוכית אקרילית, אלומיניום וכל אלו במגוון גדלים, פריסות וגימורים.

ייעוץ מקצועי חינם

אלו מכם המתלבטים בין אפשרויות ההדפסה השונות מוזמנים לפנות אלינו לתאום פגישה בה תוכלו להתרשם מאפשרויות ההדפסה האינסופיות שאנו מציעים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה, לייעץ ולכוון לבחירה הנכונה ביותר עבורכם ולהציג בפניכם דוגמאות.

 

אנו מאחלים לכם הנאה מהגלישה באתר ובטוחים שכאן תמצאו את מבוקשכם!